Augusztusi Tollklub

Sziasztok!

Az augusztusi találkozó időpontját szavazással szeretném eldönteni, mert valószínűleg mostanában megy mindenki nyaralni. :slight_smile:

  • Aug. 18. 14:00
  • Aug. 18. 15:00
  • Aug. 18. 16:00
  • Aug. 25. 14:00
  • Aug. 25. 15:00
  • Aug. 25. 16:00
  • Szept. 1. 14:00
  • Szept. 1. 15:00
  • Szept. 1. 16:00

0 voters

@mor_dor @attila Nem lenne jó nektek ugyanazon a napon (bármelyiken) véletlenül? :slight_smile:

Eredetileg nekem a 25. is jó volt, csak közbejött valami, így vissza kellett vonnom. :frowning:
(Pontosabban sikeresen rászerveztem korábban, csak elfeledkeztem róla, hogy ez ugyanaz a nap.)

Tarthatnánk szerintem szept. 8.-án is ha az jó lenne mindkettőtöknek.

Nekem szeptembertől nem igazán lesznek jók az időpontok sajnos…Hétfő-szerda meló, aztán csütörtök-péntek 8-20-ig francos mesterképzés minden héten…Hétvégére örülni fogok, ha azt megcsinálom, amit kell :smiley:
Még Aug.25 is necces, mert lehet családi program lesz…

Akkor lehet hogy szept. 1. lesz, ha neked az aug. 25. se biztos @attila :confused:

Jolvan, persze! Részemről a továbbiak, csak meglepetésszerűen fognak sikerülni szerintem. Talán egy év végi még összejön majd.Meglátjuk. :frowning:

Oké akkor lezárom a szavazást, és legyen a következő találkozó szept. 1. 14:00-kor.

Ha valaki szeretne mintát tőlem, péntek délutánig írjon listát :smiley:
http://www.fpc.ink/users/295-orsi

Nagyon szép lista!:smiley: De sajnos ma nem tudok menni a talira. :sleepy: Jó szórakozást mindenkinek!

Most nem felejtettünk el képeket csinálni :smiley:

Voltunk még a Tollak Boltjában is és kiderült, hogy árulnak Nakaya-kat is, és az is hogy van nekik néhány különlegesebb toll is amit még nem tettek fel a weboldalukra.

Megnéztem egy Sailor PG Realo-t is, amiből nem tudtam hogy van egy 1911 Realo és a PG Realo is, és ez kicsit hosszabb mint a sima Pro Gear, szóval ez lehet hogy kényelmes lenne nekem hosszabb írásnál kupak nélkül is: