Group buy (for Hungary) avagy vásároljunk közösen

Mivel ennek még(?) nincs saját kategóriája, így gondoltam berakom ide.
Barátnőm megy Londonba (és 16-án jön majd haza), és megkértem, hogy vegyen nekem üres tinta mintás fiolát a the Writing Desktől. Tőlük már vettem és megbízható, jó minőségűt árulnak.
Vasárnap estig tud szólni aki szeretne beszállni, a postaköltség (ha nem érjük el a 20 fontot) majd eloszlik közöttünk, de mivel angol címre megy majd így olcsóbb lesz mint ide rendelni.
Erről van szó:

1 Like

I was curious and sent the text through Google Translate. :wink: I always buy these here: 20€ for 100 vials that are really high quality and I’ve never had any of them leak. https://www.amazon.de/gp/product/B01NCUQR07/ref=ox_sc_saved_title_4?smid=A1P9Y1DZZKBOD3&psc=1

@danielb always says that shipping via Amazon to Hungary is problematic/expensive. But of course I could have them shipped to me (with free shipping) and then send them out to you.

@ujh Well shopping from Amazon DE is free to Hungary over 29 EUR, but they always a week late with the delivery :slight_smile:
But the problem is that I looked at Tuuters, and on Amazon they say that this item is not shipped to Hungary, and on their site they shipping is 17,99 EUR, so it would be only worth if we order a lot from them.

I can ship for 3.70€ for a package up to 500g and for 7€ for 1kg. But that’s of course without tracking or insurance.

Thanks for the ink!
I don’t need this much vials, since I transfer my samples into my glass bottles plus now it’s an opportunity since my friend can take them with her so we can save on shipping (and worrying if the post office loses the package).

Ez szuper, köszi a lehetőséget! Szeretnék beszállni, 2×10 fiola egy jó ideig biztosan elég lesz (gondolva arra is, hogy ha újabb tagok csatlakoznának a találkozókhoz :slight_smile: ).

1 Like

Megvannak a fiolák (vagyis mér megvoltak egy ideje, csak tegnap kerültek hozzám, így már biztos, hogy a mostani találkozóra tudom őket hozni). 1700-ra jön ki a 2x10.

Ha valakit esetleg még érdekelne, de nem tudott/akart szólni, még 2x10 extrát rendeltem. :slight_smile: (természetesen tízesével vihetőek)

Jaj, de jó, köszönöm! Akkor szombaton üzletelünk. :slight_smile:
És vihetem az új tintáimat, ha szeretnél helyben mintát venni belőlük (Iroshizuku Yu-yake, Yama-budo, Kiri-same, Kyo no oto Aonibi).

A Kiri-sameból meg a Kyo no otoból szeretnék mintát :slight_smile:
Te me nézz körül itt, és péntek délutánig írd meg, ha szeretnél valamit!
http://www.fpc.ink/users/295-orsi

Hű, szép lista! :open_mouth:
A Jeff Goldblum szürkéből és a Robert Oster Summer Stormból szeretnék mintát. :slight_smile: Mostanában a “színes szürkékre” vagyok rákattanva. :"D