Képek az új Lamy tintákról

Felkerült néhány kép az új Lamy tintákról:

“Sajnos” ez egy új széria, és nem adják ki újra pl. a Dark Lilac-et.

1 Like

Nem rossz, bár kicsit Edelstein utánérzetem van XD iváncsi leszek rájuk élőben, meg az árakra is. Remélem maradnak abban a kategóriában ahol eddig.
De annak örülök, hogy Lamy odafigyelt arra mit pampogok magamnak és kiadtak vm infot XD

Lehet, hogy ez is egy prémium sorozat lesz mint a Pelikan Edelstein.
De nem értem miért nevezi az összes cég ásvány után a tintáit, a Pelikan, és most a Lamy, de a Monteverde-nek is van egy ilyen szériája :smile:

Mert zéró képzelőerejük van… szerintem ezekről a nevekről az edelstein jut eszébe a legtöbb embernek, ami csak reklám a konkurenciának. No mindegy. :smiley: Attól még a tinták érdekelnek majd, de az ártól is függ, mert a két tintám ami van, Petrol és a Vibrant Pink, nem a kedvencem.
Arról van valami hogy mikor jönnek ki?

Szerintem még nem tudni, ez is csak egyfajta kiszivárogtatás.
Ami érdekes hogy a Benitoite, a szürke lesz Document Proof.
Az meg vicces, hogy ezek között sincs narancssárga, a Pen Addict-ben azt panaszolták, hogy a mostani tintáik között sincs narancssárga, csak a limitált Copper Orange, meg az a “Not for Sale” narancssárga, amit véletlenül találtak egy boltban. :smiley:

Érdekes, az elég világosnak néz ki. Mondjuk szürke document proof nem sok van, szóval lehet, hogy van rá kereslet.
Azt láttam én is, de nekem az első gondolatom az volt, hogy ez csak az első széria, a másodikban lesznek azok a színek :smiley: igazi piros sincs benne stb.
Remélem ha már kiszivárgott az azt jelenti hamarosan jön. :smiley:

Köszi az infót. Hát, ez nem valami nagy dobás… a színek közül egyik sem hoz lázba, pedig azt hittem, a Lamy valami nagyot fog gurítani most, hogy már a csapból is tinta folyik. Persze élőben kéne látni őket, de szerintem a Lamy biztosra akar menni és semmi extrább színt nem vállal be. Kicsit lassan reagálnak a piaci trendekre, nem csoda, ha tíz évig terveznek egy tollat is. Az elnevezéseket én sem értem, szégyenteljes, hogy semmi fantáziájuk nincs. Nekem speciel azok a szín elnevezések jönnek be nagyon, amik nem, vagy csak halványan utalnak a színre, pl. Noodler´s vagy a Colorverse, Diamine bizonyos színei, pl Skull&Roses, Black Swan…, vagy kwz walk over vistula, ezek naggyon király elnevezések.:smiley:

Felkerültek a Cult Pens oldalára a tinták. A 30 ml-es üveg 9,50 GBP náluk, a sima szériából 6,90 GBP a 30 ml-es, szóval valamivel drágább lesz. Azt írják az oldalon hogy szeptemberben várhatóak.

Az üveg formája tetszik, de a színeknek tudniuk kell valamit, hogy bárkit is érdekeljen, szóval várom a teszteket, mert az úgyis lesz egy rakás. :smiley:
De ezek nem olyanok, amikért azonnal kinyílna a pénztárcám.
Eddig.

Ha lesz belőlük patron, akkor én kipróbálnák néhányat, de nem hiszem, hogy lesz.
Mondjuk a következő hónapban úgy is tele lesz az összes blog a tesztükkel. :smiley: