Lamy bronz LE tinta

Apologies for the non English topic.

Tegnap vettem egy üveg bronz tintát, de miután kinyitottam a dobozt rögtön rájöttem, hogy ilyen narancssárgám van már (nohát, míly meglepő :sweat_smile:). Ha esetleg valaki tervezi, hogy vesz egyet, lenne kedvem tőlem megvenni?

Melyik narancssárgáddal egyezik meg? :slight_smile:

Ha nem is teljesen, de így hirtelen az Edelstein Mandarinnal nagyon egyeznek.

Én megveszem a következő találkozón :slight_smile: Amúgy is tervben volt, hogy beszerzem.

Köszi! :smiley:
Remélem el is fogsz tudni jönni :smiley: de ha nem, akkor megbeszélhetünk egy találkozót, valamikor Daninak is le kell majd szállítanom a tintáit. :slight_smile:

1 Like

Ha nem két hét múlva lesz akkor szerintem el fogok tudni menni :smiley: de ha nem akkor majd valamelyik hétköznap összefutunk a Deák Ferenc téren :wink:

Ez az új 2019-es limitált kiadás, a bronz Al-starhoz?

Az a hosszú hétvége lesz ugye? Sztem akkor senki nem megy sehová XD
Rendben!

@Muszga igen, bár nem értem, hogy miért bronz. Szerintem ez egy nagyon szép narancssárga, és ennyi. A toll meg pláne nem bronz, pedig az al-star lehetett volna bronzosabb.
Vagy lehet, hogy csak én nem értem ezt bronz alatt.

Nem csináltál véletlenül egy írásmintát, vagy tudsz képet csinálni amin összehasonlítod valamivel? :slight_smile:
Amúgy akkor a Pen Addict-nél végre örülhetnek hogy van Lamy narancs! :smiley:

Nem sikerül olyan képet csinálnom, ahol rendesen látszi ka színe :confused: de remélem ezek segítenek.
Most azt mondanám, hogy Diamine Blaze Orange szín, csak több shadinggel. A két részt ebben egy világos és egy sötét narancs adja, míg a GvFC Bruned Orange-nál egy narancs és egy pirosas narancs van, de ahhoz is elég közel van ahhoz, hogy nekem ne kelljen. Vagyis próbálok erős lenni XD
Ha valakinek nincs olyan narancssárgája, amit nagyon szeret, akkor mindenképp ajánlom, de nekem van és nekem ez nem bronz.
Szerintem a következő 10-es crystal tinta adagban biztos lesz az is, majd meglátjuk mennyire fog eltérni ettől.