Pelikan Hub 2018 - Budapest

Sziasztok!

Idén én leszek a budapesti Pelikan Hub Hub Mestere. Megpróbálok majd minél jobb találkozót szervezni, és remélem majd mindenki el tud jönni, aki regisztrált! Persze mindenkit szívesen várunk! :slight_smile: Arra gondoltam, hogy itt létrehozok egy topic-ot, a Hub-bal kapcsolatos beszélgetésekre.

=============================

Hi Everybody,

I will be the Hub Master of the Pelikan Hub in Budapest this year. I’ll try my best to make the event as enjoyable as possible, and I hope everyone can come who registered! Of course we will welcome everyone else as well! :slight_smile: I thought I create a topic here for all the Hub related talk.

1 Like

Kösz a szervezést Dani, itt vannak a képek.

https://photos.app.goo.gl/knpKnqijpoWEWB1c9

Legközelebbi találkozónkon nagyon megköszönöm a Walden-t. :slight_smile:
Üdv. G

3 Likes

Nagyon szívesen! :slight_smile:

Én is feltöltöttem az én képeimet, és azt amit Kym készített:

Majd viszem a Walden-t, de engem meg a Herbin Vert Olive-od érdekelne :slight_smile:

1 Like

Köszi, legközelebb viszem a J. Herbin-t.

A BomoArt is elküldte a képeket amiket ők csináltak :slight_smile:

2 Likes

Kösz a képeket! Én annyira el voltam foglalva a sok tollal, hogy el is felejtettem képeket készíteni :joy:

Megengeditek, hogy feltegyem a képeket a Pennonia blogra? (természetesen hivatkoznák rátok😀)

Szia, részemről felteheted.:smiley:

1 Like

Részemről is, de az albumomban a képek egy részét Kym csinálta, de szerintem ha őt is megjelölöd (IG: @kymbat) akkor biztos nem zavarja őt se.

1 Like

Szuper! :smiley: Kösz!

Sziasztok! Szuper volt a találkozó, nagyon örülök, hogy ilyen szép létszámmal tudtunk megjelenni! Hálás köszönet a szervezésért és a kedves felajánlásokért! Remélem a társaság több tagját is viszont láthatjuk majd a havi talikon.
Én bátorkodtam Facebook-ra is föltenni egy pár fotót a zárt Pelikan Hub 2018 csoportba, sokaknak nagyon tetszett, és kérték is, hogy legyek szíves tolmácsolni a Hub Master felé, hogy le a kalappal előtte a szervezésért! :slightly_smiling_face:
Szóval külsős szemmel nézve is remek volt, köszönet érte! :blush: