Magyarországi hírek

Sziasztok!

Gondoltam csinálok egy topic-ot ahol, megoszthatjuk az itthoni általános híreket és újdonságokat.
Két dologgal kezdeném is. :slight_smile:

Az egyik, hogy beszéltem a Pirex-szel a múlt héten, és mondták, hogy múlt hétre várták az új Lamy Crystal tintákat, szóval nemsoká lehet kapni náluk.
3190 Ft lesz egy üveg.
Azt is mondták, hogy lesz próbáállomás valamelyik boltjukban de még nem tudták megmondani, hogy hol.

A másik, hogy a BomoArt-ba megérkeztek az új Robert Oster tinták amiket rendeltek.
Csináltam néhány képet, hogy tudjatok szemezgetni. :slight_smile:




1 Like

Szia, nagyszerű topic, köszi érte. Lamy nem hoz annyira izgalomba, bár ha kipróbálhatók a tinták, az zseniális lenne.
Robert Oster beérkezésről nekem nem szólt a Bomo. Akkor ez azt jelenti, amit rendeltem, átvehető?

Nekem se írtak külön, csak beszéltem az egyik eladóval, és ő mondta, hogy megérkeztek.

A Lamy tinták elsőre nem néztek ki különlegesnek, de a Bureau Direct képein néhány elég jól néz ki:

Én a Beryl-re és a Benitoite-re leszek kíváncsi. Az Amazonite is jól néz ki, csak lehet hogy már van több tintám is abban az árnyalatban. :slight_smile:

Köszönet a hírekért!

Mikor a Bomóban jártál, nem láttál véletlenül Summer Stormot? Az volt az egyik, amire én igényt tartottam, de nem látom a képeken, remélem, azért, mert abból még annyi van, hogy nem is kellett rendelniük. :smiley:

Nem láttam Summer Storm-ot. Lehet, hogy volt még több dobozuk, vagy úgy van ahogy mondod, és abból még volt nekik. Kérdezz rá náluk. :slight_smile:

Persze, az lesz, mert a másik tinta megérkezett, és muszáj bezsákolnom. :smiley:

Nekem már sikerült. :slight_smile:
Majd töltök fel képeket, de előzőleg csak annyit, hogy az Avocado tényleg így vált színt, csak kíváncsi vagyok írás közben mennyire fog jelentkezni? :smiley:

Újdonság a Bomo Art-nál: a hírlevél szerint csináltak többféle tolltartót illetve pen roll-t. A honlapjukon még nincs fönt, de a boltban már elvileg kapható. Kíváncsi vagyok a bőr pen roll-jukra!

Jól néznek ki, mondjuk jó lenne ha pl. az Etching-ből csinálnának mélyebb zsebű tolltartókat is töltőtollaknak is. :slight_smile:

A Ferenciek téri Pirex-ben tegnaptól lehet kapni az új Lamy tintákat.
Kint van a tintaállomás, de azt mondták probatinták csak néhány nap múlva lesznek.
Kettőt ki tudtam próbálni úgy hogy belémárthattam egy tollat, ezért halványak az írásban, de meg is vettem őket ezért az üveg szájával csináltam egy lenyomatot ott már jobban néznek ki :smile:

Új Noodler’s tinták érkeztek a Tollak Boltjába.

Szuper! Bár vissza kell fognom magam, a Robert Oster nagy csalódás volt.

Melyik RO tinta volt csalódás?

River of Fire. Elég unalmas szín a valóságban, a sheen, amiket láttam neten, nem létezik egyetlen papíron sem, cserébe úgy átüt a lapon, hogy ihaj.

Hű, köszi az infót @danielb! Én már régesrég lemondtam a Noodler’s tintákról, de ezek szerint mégis él a remény. :slight_smile:

Nekem az a zöld nem jött be, de az RO Peppermint-et ajánlom, annak sheen-je is van, tudom tanusítani! :smiley:
Milyen papíron próbáltad ki, és milyen hegyekkel?

Én is örölük, mert érkezett néhány olyan szín ami engem is érdekelne, de már így is túl sok tintám van. :smiley:

M heggyel egy Platinumban, és TR, Rhodia, Clairefontaine papíron. Itt az átvérzés, vagy áttűnés nem jellemző, azt inkább egyszerűbb papíron észleltem.

Majd hozd el a tintát szombaton a találkozóra, ki akarom próbálni. :slight_smile:

River of Fire? Viszem! És Te? Esetleg betöltöd az Avocadót és az új Lamykat? :smiley: