Magyarországi hírek

magyar
hungary
budapest

Most tollban van már az RO Avocado, Motor Oil, és a Lamy Beryl és Benitoite, mindegyik tollon valamilyen stub hegy van. :slight_smile:
Majd viszem mind. Mondjuk amiben az Avocado van kicsit száraz hegy szerintem. Lehet hogy beleteszem egy másik tollba is, mert írás közben annyira nem látom azt a színváltozást annál a tintánál se :slight_smile:

Ó, én szeretem a stub hegyeket. :smiley:

A Tollak Boltjában már lehet kapni az új babér zöld Platinum #3776-ot, a Procyon-okat, és szettben a Platinum Mix Free tintákat. Az az érdekes, hogy pl. a Bourgogne árát is felemelték 49e-re, Laurel Green 33e Ft. A másik érdekes dolog, hogy ezen az akciós áron a Mix Free szett kb. annyiba került, mint Japánban, mert ott 1000 Yen egy üveg (plusz áfa), és 9000 Yen kb. ennyi. :slight_smile: Lehet hogy veszek is abból a szettből. :slight_smile:

Nem egészen értem, mi történt az áraikkal, mert a Bourgogne önmagában 49e, de a tolltartós szettben csak 31e, és a Chartres Blue-ból is van fent 31e és 42e verzió.
A Laurel Green-nek örülök, nem sok különbség van az ebay-es árakhoz képest, de még jenben is kb. ennyi volt, mikor legutóbb néztem.